מועדון בהצדעה

מועדון בהצדעה הוקם בשיתוף פעולה של האגף והקרן לחיילים משוחררים במשרד הביטחון ואגף כוח אדם בצה"ל, על מנת להציע לחיילים משוחררים בכבוד ולחיילי מילואים בשירות פעיל, מגוון פעילויות מסובסדות על ידי צה"ל בתחומי תרבות, פנאי ורווחה.

​המועדון מונה למעלה מ-200,000 חברים הזוכים ליהנות מהטבות המועדון. באתר המועדון, תמצאו מגוון רחב ביותר של פעילויות בתחום תרבות הפנאי והרווחה, כגון: בתי קולנוע, מופעים, הצגות, מינויים לתיאטרון, ארוחות, ספא, נופש ואירוח, בתי מלון, טיולים, אקסטרים, צרכנות, באולינג, בריכות שחייה, מוזיאונים ועוד.

לאחרונה גדל והושבח תחום הלימודים, והוא מאפשר כעת לקבל הנחות משמעותיות בשכר הלימוד במוסדות השכלה שונים. ההטבות ניתנות בתחומי לימוד שונים החל מהשלמת בגרויות ופסיכומטרי, מכינות קדם אקדמיות ולימודי תואר ראשון, ועד לתכניות ייחודיות לרכישת השכלה והכשרה מקצועית. אלפי חיילים משוחררים ומשרתי מילואים פעילים ובני משפחותיהם, כבר נהנים משירותי המועדון ומשתתפים במגוון הפעילויות שנערכות במסגרתו.

בדומה למועדוני צרכנות רבים, ועל מנת לשדרג את ההטבות לחברי המועדון ולהגדיל את הסבסוד, הוחלט בצה"ל ובמשרד הביטחון, כי החל מתאריך 15.10.2017 יתאפשר התשלום עבור הטבות רק באמצעות כרטיס האשראי של המועדון הניתן בחינם וללא כל עלות (גם לא עתידית). בחירת חברת כרטיסי האשראי נעשתה כמובן בהליך מכרזי מסודר. משרד הביטחון וצה״ל ימשיכו לפעול על מנת להיטיב ולהביע הוקרה למשרתי המילואים ולחיילי צה״ל בכלל.

היכנסו לאתר בהצדעה ​ותוכלו גם אתם ליהנות ממגוון ההטבות הייחודיות שתפרנו במיוחד עבורכם. ניתן להירשם למועדון גם בדף הפייסבוק של "בהצדעה" וליהנות משירות לקוחות זמין ונגיש.