הגשת תביעה לועדת התעסוקה

להלן אופן הגשת תביעה לועדת התעסוקה.
 
לידיעתך, משרד הביטחון מעניק סיוע משפטי חינם בייצוג בפני ועדות התעסוקה לחיילי מילואים שפוטרו מעבודתם בניגוד להוראות החוק :
  1. 1. הסיוע המשפטי ניתן על ידי עורכי דין מומחים בדיני עבודה, שמשרד הביטחון התקשר עמם לצורך זה. הסיוע המשפטי ניתן על ידי עורכי דין מומחים בדיני עבודה, שמשרד הביטחון התקשר עמם לצורך זה.
  2. 2. הסיוע ניתן רק לאחר קבלת אישור מהיועץ המשפטי למערכת הביטחון.
בקשה לקבלת סיוע משפטי
 
  1. 1. עליך למלא טופס "בקשה לסיוע משפטי לחייל מילואים". יש לפרט את פרטי המקרה ולצרף מסמכים נדרשים, אשר תומכים בתביעתך ואשר מעידים על פיטוריך עקב שירות המילואים, כולל מכתב הפיטורין. 
  2. 2. את הטפסים והמסמכים יש להעביר לדוא"ל Moked_miluim@mail.idf.il כדאי לוודא הגעת המסמכים וסטטוס הטיפול בבקשה במוקד המילואים בטלפון 6535*.
  3. 3. יש לרכז את כלל המסמכים ולצרפם לטופס הבקשה. טופס שאינו מלא וחסר במסמכים נדרשים,  לא יטופל עד להמצאת כלל הטפסים הנדרשים.
  4. 4. אם בקשתך לקבלת סיוע משפטי תאושר, מוקד המילואים יעביר אליך המסמכים הבאים: אם בקשתך לקבלת סיוע משפטי תאושר, מוקד המילואים יעביר אליך המסמכים הבאים: 
  5. א. תועבר אליך רשימת עורכי הדין מורשים ממנה תוכל לבחור את עורך הדין אשר ייצג אותך בועדה.
  6. ב. יועבר אלייך טופס "הגשת תביעה לועדת תעסוקה"-  את הטופס יש להציג לעורך הדין שבחרת ולמלאו.
  7. ג. לצורך כינוס ועדת התעסוקה אשר תדון בעניינך, עלייך לשלוח את טופס "הגשת תביעה לועדת התעסוקה" באמצעות עורך דינך וכל המסמכים הנדרשים אל הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים במשרד הביטחון למחוז הרלוונטי.
שים לב!
אם בקשתך לקבלת סיוע משפטי לא תאושר- זכותך לפנות לועדת התעסוקה ישירות באמצעות טופס "הגשת תביעה לועדת התעסוקה", אשר יועבר אליך ממוקד המילואים וכן בקישור טופס הגשת תביעה לועדת התעסוקה
 
    
הדף בטעינה אנא המתן